Szukasz pomocy?

Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w pomocy pacjentom onkologicznym, możemy wesprzeć Cię w drodze do zapewnienia właściwej prewencji nowotworów albo ich skuteczniejszego leczenia.

Konsultacje

U nas dowiesz się jakie badania genetyczne wykonać i jak zinterpretować ich wyniki. Naszym celem jest opieka nad każdym wymagającym tego pacjentem.

Mamy ogromne doświadczenie dzięki wieloletniej codziennej pracy z pacjentami. Dodatkowo nasi lekarze i specjaliści poszerzają swoją wiedzę dzięki udziałom w licznych sympozjach i konferencjach i równie często są zapraszani jako konsultanci i eksperci do programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych.

Jeśli potrzebujesz spotkania z lekarzem, który doradzi Ci odpowiednią profilaktykę, badania lub jakie działania możesz podjąć, skontaktuj się z naszą Poradnią wypełniając formularz.

Diagnostyka

Wykonanie testów genetycznych pozwala ocenić Twoje ryzyko zachorowania na nowotwory dziedziczne, znaleźć mutację, która spowodowała u Ciebie chorobę nowotworową , dopasować terapię onkologiczną oraz zbadać Twoją indywidualną reakcję na leki. Dzięki temu można dostosować prewencję, diagnostykę i leczenie do Twoich potrzeb.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy sfinansowaniu badania, powiedz nam o tym, wysyłając prośbę o wsparcie.