Chcesz wiedzieć
więcej?

Przedstawiamy najnowsze doniesienia oraz aktualne informacje dotyczące profilaktyki, diagnozowania i leczenia chorób nowotworowych.

Onkogenetyka

Dzięki nam dowiesz się jakie są zalety wykonywania testów genetycznych. Przedstawiamy najnowsze rozwiązania wykorzystujące zaawansowane i zgodne ze światowymi standardami narzędzia diagnostyki molekularnej. Dzięki badaniom genetycznym mamy możliwość dopasowania leczenia do pacjenta.

Onkodietetyka

Podsumowujemy zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia, kluczowe dla prewencji raka i długiego życia w zdrowiu i pełnej sprawności. Przedstawiamy również zalecenia dietetyczne w dietoterapii onkologicznej.

Psychoonkologia

Przedstawiamy artykuły o wsparciu psychologicznym w chorobie nowotworowej dla osób chorujących i ich bliskich.

Historie pacjentów

Poznaj historie naszych pacjentów i zobacz, jak dzięki wiedzy zmienili swoje podejście do zdrowia, niezależnie od sytuacji, w której trafili pod nasze skrzydła.