Poznaj nasz zespół

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy czerpią satysfakcję z pomagania innym. Dzielimy się wiedzą na temat profilaktyki, diagnostyki i leczenia onkologicznego, oferujemy bezpłatne konsultacje oraz dofinansowanie badań genetycznych, pomagamy w wyborze placówek medycznych.

Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

To z nią będziecie rozmawiać o leczeniu celowanym, ryzyku nowotworu i badaniach genetycznych.

Z wykształcenia jest lekarką, biotechnolożką
i menadżerką innowacji. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, odbyła także staże badawcze w USA, Królestwie Niderlandów
i Wielkiej Brytanii. Wierzy, że diagnostyka genetyczna jest jednym z najistotniejszych elementów zmieniających współczesną onkologię.

Jest założycielką Fundacji i kontynuuje w niej swoją misję związaną z szerzeniem prewencji
i opieki onkologicznej opartej o zdobycze współczesnej medycyny i biologii,
w tym o genetykę.

dr hab. n. med. Anna Wójcicka

To z jej strony otrzymacie wsparcie psychoonkologiczne i codzienne wsparcie
w kontakcie z nami.

Z wykształcenia biotechnolożka, menadżerka projektów, psychoonkolożka. Jest absolwentką
Politechniki Wrocławskiej, Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

W ramach Fundacji, poza wsparciem psychoonkologicznym podopiecznych, zajmuje się koordynacją opieki nad
podopiecznymi, w tym m.in. organizacją badań genetycznych oraz pozyskiwaniem dofinansowań umożliwiających działalność Fundacji.

Magdalena Puniach

Misja

• Wierzymy, że każdy pacjent ma prawo do posiadania pełnej wiedzy na temat swojej choroby oraz możliwości jej leczenia. Jesteśmy po to, by szerzyć tę wiedzę i dać każdemu narzędzia do skuteczniejszego radzenia sobie z nowotworem.
  • Wierzymy, że każdy pacjent onkologiczny powinien mieć zapewnioną szybką i jak najlepszą opiekę medyczną. Jesteśmy po to, by w tym pomagać.
  • Wierzymy także, że badania genetyczne zmieniają profilaktykę, prewencję i leczenie nowotworów. Chcemy, by były dostępne i zrozumiałe dla każdej osoby, która chciałaby poznać swoje obciążenie chorobą nowotworową oraz dla każdego pacjenta onkologicznego, by dopasować leczenie do jego potrzeb.

O fundacji

Fundacja Wiedzieć Więcej została założona przez dr hab. n. med. Annę Wójcicką. W ramach Fundacji kontynuuje ona swoją misję związaną z szerzeniem prewencji i opieki onkologicznej opartej o zdobycze współczesnej medycyny, w tym o genetykę.

Nasze wsparcie

Poszukujesz wiedzy?

Tworzymy bazę wiedzy o profilaktyce, diagnostyce i leczeniu nowotworów dla osób chorych, jak i zdrowych.

Potrzebujesz pomocy?

Troska o zdrowie obejmuje paletę wielu działań, które pomożemy dobrać pod kątem Twoich potrzeb.

Chcesz pomóc?

Twoje wsparcie jest ważne. Wspólnie możemy pomóc wielu osobom.