Jak możesz pomóc?

Przekazując darowiznę dla Fundacji Wiedzieć Więcej pomagasz pacjentom zagrożonym nowotworem albo chorującym na raka. Możesz istotnie zmienić życie osób potrzebujących. Chcesz inaczej zaangażować się w pomoc? Zapraszamy do wolontariatu w naszej Fundacji!

Wesprzyj

Możesz przekazać dowolną kwotę na rzecz osób, które poprosiły o wsparcie finansowe. Wpłacone przez Ciebie pieniądze przekażemy w pełni na dofinansowanie badań, konsultacji lekarskich lub organizacji leczenia dla osób potrzebujących.

Wpłaty możesz dokonać bezpośrednio na numer konta Fundacji: 22 1020 1097 0000 7902 0818 3917 lub korzystając z szybkich wpłat dostępnych na dole naszej strony.

Możesz też przekazać nam 1,5% podatku – wystarczy w deklaracji wpisać KRS: 0000507234, cel szczegółowy: 85486.

Wolontariat

Szukamy osób, które lubią i chcą pomagać innym. Chcesz pomóc w codziennej pracy Fundacji? Interesujesz się medycyną, genetyką, psychologią? Lubisz kontakt z drugim człowiekiem? Napisz do nas i zacznijmy działać razem!

Opisz swoje dotychczasowe działania oraz to, w jaki sposób chcesz pomóc. Zacznijmy działać razem!